Co oznaczają cyfry na metkach dżinsów? Komu pasują popularne od kilku lat rurki, natomiast komu najlepiej w marchewkach? Podpowiadamy, w jaki sposób dopasować jeansy do figury oraz które modele wybierać aby być modną.Dżinsy to typ spodni, jaki wcale nie wychodzi z mody. Popularne są zarówno czarne, jak też ciemnoniebieskie bądź błękitne. Ciągle trendy jest połączenie dżinsów z dżinsową koszulą (najlepiej kiedy koszula jest w nieco jaśniejszym kolorze niż spodnie).

Witryna sklepowa z jeansami

Autor: Garry Knight
Źródło: http://www.flickr.com

Kupując jeansy dobrze jest wiedzieć, iż modele z podniesiona talią, sztywne, nieposiadające zaszewek, zakamuflują ciut za duży brzuch, zaś spodnie w ciemniejszych odcieniach, bez ozdób doskonale wyszczuplają nogi. Spodnie wąskie w kolanach i lekko poszerzane na dole nogawki będą doskonałe dla osób z krótkimi nogami, gdyż wizualnie je wydłużą. Warto wkładać do nich buciki na obcasie.

Dżinsy których nogawki posiadają prosty krój są odpowiednie dla kobiet, które pragną zamaskować zbyt duże biodra jak też grube łydki. Natomiast spodnie rurki dzielą się na dwa modele: slim (bardzo wąskie) i tak zwane skinny (przylegające jak druga skóra). Ten typ jeansów najlepiej przedstawia się na kobietach o długich, zgrabnych nogach i wąskiej talii.

Dżinsy marchewki – jest to krój z szerszą górą i zwężającymi się w dolnej części nogawkami. W marchewkach dobrze wyglądają panie o pełnych udach i biodrach – materiał swobodnie spowija te okolice tuszując je. Damy o zgrabnych kostkach mogą je nosić z podwiniętymi nogawkami, do szpilek.

Czy chcesz zgłębić analogiczne porady? Jeśli tak, to zobacz w witrynie inne informacje dotyczące takiej kwestii – link jest tutaj.

Dzwony posiadają bardzo obszerne nogawki u dołu.

Doskonale prezentują się na wysokich dziewczynach o smukłych udach, tuszują bowiem zbyt masywne łydki. Najlepiej aby dosięgały aż do ziemi, gdyż latające ponad obuwiem wyglądają nie najlepiej. Szwedy zaś, to spodnie o szerokie na całej długości nogawki. Najlepiej prezentują się na wysokich, szczupłych dziewczynach, mogą zamaskować krzywe nogi.

Jeśli pragniesz odkryć inny tego typu punkt widzenia na podnoszoną w tym poście sprawę, to przeczytaj więcej w omówieniu (http://gemeo.pl/szablon2/shop/455—gwiazdzisty-szafir–rubin-i-in-.html), które pogłębi Twoją wiedzę.

jeansy

Autor: Chris
Źródło: http://www.flickr.com

Model boyfriend natomiast, są to nieco obszerne jeansy, w jakich wygląda się jak w spodniach chłopaka. Biodrówki zaś to typ optycznie skracający nogi, toteż najlepiej nadadzą się kobietom o długich nogach i proporcjonalnej postawie. Każde omówione rodzaje spodni mają w swej ofercie tak sklepy stacjonarne jak także sklepy internetowe (dla przykładu jeansy Pepe Jeans).