Tak czasem jest, iż kobieta posiada całą szafę ciuchów, a nie wie tak naprawdę co wybrać. Niby znajdują się tam kreacje na każdą okazję, ale brak niestety tej konkretnej na ten dzień. Czemu tak jest oraz czy coś możemy z tym zrobić?Najczęściej przechowujemy w naszych szafach zdecydowanie zbyt dużo ubrań, lecz później i tak wydaje się, że nic tam nie ma, przynajmniej nic, co byłoby interesujące oraz adekwatne do tej właśnie chwili.

szafa

Źródło: foter.com

Problemem jednak nie jest to, iż nic w tych szafach nie ma, ale to, że mamy w niej za dużą ilość ubrań, natomiast z niektórymi bez wątpienia ciężko się rozstać. Niektóre ubrania się zostawia z powodów sentymentalnych, inne bo po prostu mogą okazać się przydatne. do tego ciągle zakupuje się nowe rzeczy pod wpływem chwili, gdyż są modne, a często niezbyt dobrze na nas leżą.

Jeśli znalezione przez Ciebie w tym miejscu materiały są zbyt skąpe, to ta wskazówka z www (https://cudmoda.pl/kategoria/kobieta/body-damskie) niechybnie będzie warta Twojej uwagi.

To wszystko powoduje, iż choć nasza szafa pełna, to niestety nic nie możemy w niej znaleźć. I co z tym zrobić? Niestety, trzeba zacząć od kroku diametralnego, to znaczy usunięcia ubrań – kraina-stylu.pl/trendy-2016-pora-na-glamcore/. Usuńmy takie, które są zbyt ciasne, lub też jakich nie mieliśmy na sobie przez parę lat, ponieważ to oznacza, iż nie będziemy ich potrzebować. To co zostanie musimy przejrzeć pod kątem koloru, ale do tego zobaczmy czy ubrania przypadkiem nie są rozciągnięte, zmechacone czy nie mają plam. W szafie powinny być przede wszystkim rzeczy uniwersalne.

klasyka w szafie

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com

Dobrze jest mieć tak zwaną małą czarną, jeszcze w dwóch innych fasonach, ciemny kostium w kolorze granatowym lub czarnym jak również czarne i jasne spodnie przykłady tu: kraina-stylu.pl/trendy-z-wybiegow-moda-damska-wiosna-2016-cz-1/. Muszą również się znaleźć dopasowane żakiety, jakie są świetne w wielu sytuacjach. Dobierzmy także biżuterię i dwie eleganckie torebki. W takiej szafie musi też być prostego kroju trencz oraz ciepły płaszcz, który cały czas jest w modzie. W ten sposób prezentuje się moda damska na co dzień, posiadając w związku z tym takie uniwersalne stroje będziemy pewne, iż będziemy wyglądać zawsze modnie i elegancko. W szafie muszą być także klasyczne, zrobione z odpowiedniej jakości materiału kurtka dżinsowa i dżinsowe spodnie. Należy mieć choć dwie pary tego typu spodni. Jedna z nich będzie idealna do butów na wysokim obcasie, zaś druga krótsza, do obuwia z niskim obcasem.