Widać, że w świecie trendów panowanie zaczęły odcienie jasne. Ubranie białe są idealne w czasie gorących tygodni – w ten sposób nosiciel mniej czuje gorąco. Ciuchy białe są dlatego często zakładane przez ludzi z krajów śródziemnomorskich. Według fachowców od trendów takie ubrania można zakładać również zimą.


domodi.pl - białe sukienki

Jak wiadomo, jesień w Polsce to najczęściej szaruga, więc wdziewanie białych ciuchów może skończyć się tragicznymi plamami – ale jest pewien sposób. Białe ubrania, takie jak np. białe sukienki, mądrze jest zakładać w bezdeszczowe dni. Można również wdziewać je tylko na ważne okazje. Różne bale jesienią zazwyczaj mają miejsce w zamkniętych miejscach, więc znika zagrożenie związane z deszczem.

Na doniosłych ceremoniach rewelacyjnie zaprezentują się modne beżowe szpilki na sporym obcasie. Trzeba pamiętać, że trzeba do nich dostosować resztę kreacji – zalecemy jednolite koncepcje. Konfigurowanie jasnych butów z czarnymi spodniami nigdy nie stanowiło dobrej koncepcji i na odwrót. Nie powinno się również wkładać na siebie totalnie ujednoliconych ubrań – mądrze jest postawić po prostu na rozmaite odcienie jasnych barw. Dobrym przykładem jest pakiet: beżowe szpilki, perłowe spodnie i popielata góra. Tak wystrojona możesz iść nawet na najszykowniejsze imprezy tej jesieni!

Kiedy nad Wisłą na nowo zawitają gorące dni, włóż na siebie bermudy (wejdź na: domodi.pl/odziez/odziez-meska/spodnie-meskie_opcje_rodzaj-spodni,bermudy/) . Te urocze spodnie wracają do sklepów – w tym sezonie będą popularne naturalnie egzemplarze w białych odcieniach. Do takiego ubioru rozsądnie dodać przewiewną bluzeczkę z energetycznymi wzorami. Letnie miesiące łączą się właśnie z takimi świeżymi połączeniami i radością życia.

Do pakietu dołącz stylowe akcesoria w zbliżonej tonacji – z bermudami będzie się znakomicie prezentować modna lekka torebka z wielokolorowym deseniem. Można jeszcze dokupić jasną apaszkę, którą można się chronić przed upałem w najgorętsze dni, oraz okulary okulary korekcyjne słoneczne w analogicznej stylizacji

.